top of page

KEV YÖNETİMİ TBMM'DE

KEV ZİYARETLERE BAŞLADI

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı yönetim kurulu üyelerinden Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt,Genel Sekreter Mustafa Bayazıt,Salahattin Hacıömeroğlu,Halil Arık,Denetleme Kururulu üyeleri Şahin Yıldırım,Fatih Zarifoğlu ,Vakıf Kahramanmaraş Temsilcilik Başkanı Erdoğan Güçlü, Vakıf Mütevelli heyet üyeleri Naime Alimoğlu,Hasan Altunzincir TBMM'ne yeni yasama döneminin ülkemize ve milletimize hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere ziyarette bulundular.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN

KEV'DEN TÜRK EĞİTİM SİSTEMİNE DESTEK

DAHA NİTELİKLİ BİREYLER, ÜRETEN, GELİŞEN-GELİŞTİREN, DEĞİŞEN-DEĞİŞTİREN BİR NESİL İÇİN, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ ve BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN;

BAŞKENTTE ÇOŞKULU EDELER GÜNÜ

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri;Kahramanmaraş Tanıtım Günleri için Kahramanmaraş’tan Ankara’ya gelen Belediye Başkanları, Milletvekillerimiz, Oda ve Borsa Başkanları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

BİR ÖĞRENCİ DE SEN OKUT

KEV'DEN ANLAMLI KAMPANYA

BİR ÖĞRENCİ DE SEN OKUT

Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v.) buyurdukları gibi “Gerçek zenginlik mal çokluğu değil, göz tokluğu ve gönül zenginliğidir.”

KEV ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

KEV YÖNETİMİ GENÇLERLE

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Yönetimi öğrencileri ile pazar öğle yemeğinde buluştu
Vakıf Yönetiminin geleneksel hale getirdiği öğrencilerle buluşma yemeğinin sponsorluğunu Çınar Şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Hacıömeroğlu üstlendi.
Bu ay düzenlenen yemekte Hukuk , Tıp, Eczacılık, Sağlık Bilimleri fakülteleri öğrencileri ağırlandı.
Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt yemek sırasında gençlere derslerinin yanında sosyal faaliyetlerle de ilgilenmeleri ve bu konuda destek vereceklerini illeti..

KEV AKADEMİSYENLERLE BULUŞTU

Bu öğe hakkında daha fazla bilgi ekleyin...

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Akademisyenlerle Kuşluk Yemeğinde buluştu
Vakıf Yönetiminin Organizasyonunda Çınar Mühendislik Yönetim Kurulu üyesi Vakıf Mütevelli Heyeti üyesi Doç Dr Murat Hacıomeroğlu’nun ev sahipliği yaptığı Kuşluk yemeğine birçok öğretim üyesi ve Vakıf Yönetimi katıldı.
Açılış konuşmasını Vakıf Genel Sekreteri Av Mustafa Bayazıt'ın yaptığı organizasyonda Vakıf Denetleme Kurulu Başkanı Şahin Yıldırım Vakıf Faaliyetlerini aktardı.
Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt 30 yıl önce büyük emeklerle kurulan Vakfın daha önce Kahramanmaraş Sütçü İmam üniversitenin kurulmasında öncülük yaptığını şimdi de Kahramanmaraş’a Vakıf Üniversitesi kurulması için öncülük yapmak arzusunda olduklarını, bu konuda çaba göstereceklerini belirtti.

Please reload

bottom of page