top of page
mahirunal2.jpg

BAŞKENTTE EDELER GÜNÜ

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri;Kahramanmaraş Tanıtım Günleri için Kahramanmaraş’tan Ankara’ya gelen Belediye Başkanları, Milletvekillerimiz, Oda ve Borsa Başkanları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
Kahramanmaraş Eğitim Vakfı'nın ev sahipliğinde; Ala Restoranda düzenlenen yemeğe, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Milletvekili İmran Kılıç, Sütçü İmam Üniversitesi Rek...törü Prof. Dr. Niyazi Can, Rektör Yardımcıları,Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Göksun Belediye Başkanı Hüseyin Coşkun Aydın, Afşin Belediye Başkanı Fatih Mehmet Güven, İl Kültür Müdürü Seydihan Küçükdağlı,İzmir Kahramanmaraşlılar Dernek Başkanı Murat Özbilir, Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt, II. Başkan Cahit Pekyardımcı, Genel Sekreter Mustafa Bayazıt, Yönetim Kurulu Üyesi Selahittin Hacıömeroğlu, Denetleme Kurulu Başkanı Şahin Yıldırım, Denetleme Kurulu üyesi Fatih Zarifoğlu, Mütevelli Heyet üyesi Ahmet Aytemiz, Ahmet Oğlakçı, Abdurrahman Köroğlu katıldılar.
Güzel bir sohbet havasında geçen yemekte konuşma yapan Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt; “Kahramanmaraş Tanıtım Günleri”nin ilimiz için öneminden bahsetti. Ayrıca organizasyondaki emeklerinden dolayı Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür etti. Daha sonra Vakfımızın faaliyetlerinden, kamu yararına çalışan vakıf statüsünün kazanılması yönündeki çalışmalardan ve bu statünün kazanılmasının sürdürülebilir bir burs yapısına kavuşması açısından önemli olduğundan kısaca bahsettiler.
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise konuşmasında Vakfın faaliyetlerini takdir ettiklerini, her zaman destek olacaklarını beyan ettiler.

Please reload

bottom of page