top of page

AKADEMİSYENLERLE BULUŞMA

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Akademisyenlerle Kuşluk Yemeğinde buluştu
Vakıf Yönetiminin Organizasyonunda Çınar Mühendislik Yönetim Kurulu üyesi Vakıf Mütevelli Heyeti üyesi Doç Dr Murat Hacıomeroğlu’nun ev sahipliği yaptığı Kuşluk yemeğine birçok öğretim üyesi ve Vakıf Yönetimi katıldı.
Açılış konuşmasını Vakıf Genel Sekreteri Av Mustafa Bayazıt'ın yaptığı organizasyonda Vakıf Denetleme Kurulu Başkanı Şahin Yıldırım Vakıf Faaliyetlerini aktardı.
Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt 30 yıl önce büyük emeklerle kurulan Vakfın daha önce Kahramanmaraş Sütçü İmam üniversitenin kurulmasında öncülük yaptığını şimdi de Kahramanmaraş’a Vakıf Üniversitesi kurulması için öncülük yapmak arzusunda olduklarını, bu konuda çaba göstereceklerini belirtti.
Öğrencilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Salahattin Hacıömeroğlu KEV olarak Türk eğitim sistemine destek verdiklerini, en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu belirterek Kahramanmaraşta kurulması düşünülen Vakıf üniversitesi konuşunda yapılan fizibilite çalışmalarından bahsetti.
Bikem Hacıomeroğlu, Necla Günay, Belgin Çakmak, Derviş Karaboğa , Recep Demirci, Muharrem Özen, Ali Çağlar, Hayrı Sever, Haluk Tokuçoğlu, Şeref Sağıroğlu’nun katıldığı kuşlul yemeğinde öğretim üyeleri Kahramanmaraş’a Vakıf Üniversitesi kurulması içim her türlü desteği vereceklerini, kendilerinin de bu çalışmada gönüllü olarak çalışabileceklerini, her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarını beyan ettiler.

Please reload

bottom of page