top of page

BURS DUYURUSU

November 02, 2019

2019-2020 Eğitim öğretim yılında vakfımıza burs için yapılan müracatları "burs tesbit komisyonu" değerlendirerek, Ankara'da öğrenim gören yüz dört öğrencimize burs verilmesi kararlaştırılmıştır. Vakfımızın yönetim kurulunun 01.11.2019 tarihli, 75 sayılı karar ile 200TL olarak belirlenen burs miktarı her ayın ikinci haftası bursiyerlerimizin hesabına yatırılacaktır.

KEV BÜYÜK İSTİŞARE TOPLANTISI

October 14, 2019

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı (KEV) ‘nın Geleneksel Büyük İstişare toplantısı Ankara Hakimevinde Vakfımıza ayrılan salonda 11 Ekim 2019 akşamı 33 kadar mütevelli heyet üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi.

KEV TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU ÇALIŞMALARINA BAŞLIYOR

September 29, 2019

“Sanatsız Kalan Bir Milletin Hayat Damarlarından Biri Kopmuş Demektir”

January 01, 2020

BURS BAŞVURUSU

Kahramanmaraş Eğitim Vakfının Burs'nun ön elemesine katılmak isteyen öğrenclerin  burs başvuru formunu doldurup imzalayarakvakif46@hotmail.com adresine en geç 15.Ekim.2019 tarihine kadar göndermeleri önemle rica olunur.

Ön elemeyi geçen öğrenciler ile ayrıca irtibat kurulacaktır.                                                                                                                                                                                KEV YÖNETİM

ETİMESGUT BELEDİYESİNE ZİYARET

January 01, 2020

KEV Yönetim ve Mütevelli heyet üyeleri Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Ayhan Ünal ı makamında ziyaret etti.

YENİMAHALLE BELEDİYESİNE ZİYARET

January 01, 2020

KEV Yönetim Kurulu ve Mütevelli heyet üyeleri 8.5.2019 tarihinde Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ı makamında ziyaret etti.

KEV YÖNETİMİ ALPER TAŞDELEN'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

January 01, 2020

Hemşehrimiz Memik Kibarkaya tarafından yapılan Atatürk portresi Sayın Başkana KEV Başkanı Mahmut Bayazıt tarafından takdim edildi.

BAYAZIT NİKAH TAZELEDİ

January 01, 2020

KEV'İN YÖNETİMİNİ BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE YÜRÜTEN BAYAZIT YENİDEN OY ÇOKLUĞU İLE BAŞKAN OLDU.

BAŞKONUŞ GEZİSİ

January 01, 2020

KAHRAMANMARAŞ EĞİTİM VAKFI ÇALIŞTAYI

KAHRAMANMARAŞ EĞİTİM VAKFI, 2018 YILINDA FAALİYETLERİNE BAŞLAYAN VAKFIN KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİLİĞİ’NİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU ÇALIŞTAYA, 16/03/2018 PERŞEMBE GÜNÜ VAKIF GENEL BAŞKANI SN: MAHMUT BAYAZIT, DENETLEME KURULU BAŞKANI SN: ŞAHİN YILDIRIM VE ANKARA MÜTEVELLİ ÜYESİ SN: AHMET OĞLAKÇI’NIN KAHRAMANMARAŞ’A GELEREK, KAHRAMANMARAŞ TEMSİLCİLİĞİ ŞUBE BAŞKANI SN: ERDOĞAN GÜÇLÜ, SN: ABDULHEKİM EREN, SN: MEHTAP EMİRMAHMUTOĞLU VE SN: LEVENT ÇUHADAR BEYİNDE KATILIMI İLE ÇEŞİTLİ TEMASLARDA BULUNMUŞTUR.

VAKFIMIZ İLK ZİYARETİNİ KİPAŞ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN: M. HANİFİ ÖKSÜZ’E VE İSKUR YÖNETİM KURULU BAŞKANI SN: A. KADİR KURTUL’A YAPMIŞ, 17/03/2018 CUMARTESİ GÜNÜ, ANDIRIN İLÇEMİZDE BULUNAN BAŞKONUŞ YAYLASI İŞLETMECİLİĞİNİ DE YAPAN YİNE VAKFIMIZ MÜTEVELLİ ÜYESİ, KAHRAMANMARAŞ SEVDALISI SN: SERDAR ERDOĞAN YILMAZ’IN EV SAHİPLİĞİNDE, BAŞKONUŞ TESİSLERİNDE 20 DEN FAZLA MÜTEVELLİ HEYET ÜYESİNİN DE KATILIMI İLE 2. ÇALIŞTAYINI GERCEKLEŞTİRMİŞTİR. ÇALIŞTAYDA VAKFIMIZ VE KAHRAMANMARAŞLA İLGİLİ İSTİŞARELERDE BULUNULMUŞ, FEVKALEDE VERİMLİ GEÇEN ÇALIŞTAYIN AKABİNDE SN: SERDAR ERDOĞAN YILMAZ’IN REHBERLİĞİNDE BAŞKONUŞ ZİRVESİNE 1800 METRELİK 1. PARKURDA TREKKİNG GERCEKLEŞTİRİLMİŞTİR. TEMİZ HAVA VE BOL OKSİJEN EŞLİĞİNDE DOĞA HARİKASI BAŞKONUŞ YAYLASINDA, İKRAMLARIN NEFİS TADI İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN 2.ÇALIŞTAYIMIZDA YAPILAN İSTİŞARELER VE ALINAN KARARLAR RAPORLANDIRILARAK YAYIMLANACAKTIR.

GENÇLERİN VAKIF ZİYARETİ

January 01, 2020

Genç Kahramanmaraş platforum kurucu hemşehrilerimiz KEV,e ziyaretde bulundular,STK,ların önemi konusunda ve faliyetleri ile ilgili istişarede bulundular,kendilerini tebrik ederim yolları açık olsun

2019 MARAŞ'TAN ESİNTİLER

January 01, 2020

Kahramanmaras Eğitim Vakfı Korosunun Şef Selçuk Aygan yönetiminde düzenlediği konserin sponsorluğunu Çınar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selahittin Haciomeroglu ve Özel Deva Tıp Merkezi Ali Özkaya üstlendi
Davetlilerin ilgisinin yoğun olduğu gecede Türk Sanat Müziği nin nadide eserleri eşliğinde hoş vakitler yaşandı

KEV YÖNETİMİ TBMM'DE

January 01, 2020

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı yönetim kurulu üyelerinden Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt,Genel Sekreter Mustafa Bayazıt,Salahattin Hacıömeroğlu,Halil Arık,Denetleme Kururulu üyeleri Şahin Yıldırım,Fatih Zarifoğlu ,Vakıf Kahramanmaraş Temsilcilik Başkanı Erdoğan Güçlü, Vakıf Mütevelli heyet üyeleri Naime Alimoğlu,Hasan Altunzincir TBMM'ne yeni yasama döneminin ülkemize ve milletimize hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere ziyarette bulundular.

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN

October 03, 2018

DAHA NİTELİKLİ BİREYLER, ÜRETEN, GELİŞEN-GELİŞTİREN, DEĞİŞEN-DEĞİŞTİREN BİR NESİL İÇİN, ÜLKEMİZİN GELECEĞİ ve BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN;

BAŞKENTTE ÇOŞKULU EDELER GÜNÜ

October 04, 2018

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Yönetim ve Denetleme Kurulu üyeleri;Kahramanmaraş Tanıtım Günleri için Kahramanmaraş’tan Ankara’ya gelen Belediye Başkanları, Milletvekillerimiz, Oda ve Borsa Başkanları ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

BİR ÖĞRENCİ DE SEN OKUT

BİR ÖĞRENCİ DE SEN OKUT

Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v.) buyurdukları gibi “Gerçek zenginlik mal çokluğu değil, göz tokluğu ve gönül zenginliğidir.”

KEV ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Yönetimi öğrencileri ile pazar öğle yemeğinde buluştu
Vakıf Yönetiminin geleneksel hale getirdiği öğrencilerle buluşma yemeğinin sponsorluğunu Çınar Şirketler grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salahattin Hacıömeroğlu üstlendi.
Bu ay düzenlenen yemekte Hukuk , Tıp, Eczacılık, Sağlık Bilimleri fakülteleri öğrencileri ağırlandı.
Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt yemek sırasında gençlere derslerinin yanında sosyal faaliyetlerle de ilgilenmeleri ve bu konuda destek vereceklerini illeti..

KEV AKADEMİSYENLERLE BULUŞTU

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Akademisyenlerle Kuşluk Yemeğinde buluştu
Vakıf Yönetiminin Organizasyonunda Çınar Mühendislik Yönetim Kurulu üyesi Vakıf Mütevelli Heyeti üyesi Doç Dr Murat Hacıomeroğlu’nun ev sahipliği yaptığı Kuşluk yemeğine birçok öğretim üyesi ve Vakıf Yönetimi katıldı.
Açılış konuşmasını Vakıf Genel Sekreteri Av Mustafa Bayazıt'ın yaptığı organizasyonda Vakıf Denetleme Kurulu Başkanı Şahin Yıldırım Vakıf Faaliyetlerini aktardı.
Vakıf Başkanı Mahmut Bayazıt 30 yıl önce büyük emeklerle kurulan Vakfın daha önce Kahramanmaraş Sütçü İmam üniversitenin kurulmasında öncülük yaptığını şimdi de Kahramanmaraş’a Vakıf Üniversitesi kurulması için öncülük yapmak arzusunda olduklarını, bu konuda çaba göstereceklerini belirtti.

Please reload

bottom of page