top of page
kahvaltı.jpg
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
image.png
Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Logoso

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı'nın düzenlediği geleneksel kuşluk yemeği, bu ay 5 Mayıs'ta Cukurambar MADO'da sicak bir buluşmaya ev sahipliği yaptı.

Her ayın ilk pazar günü, vakfın üyeleri ve dostları, şehrin kalbinde, muhteşem bir atmosferde bir araya gelerek, güzel bir sabah kahvaltısında buluşuyor.

KAHRAMANMARAŞ ZİYARETİ

Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Bayazıt, Denetleme Kurulu Başkanı Şahin Yıldırım, Genel Sekreter Av. Mustafa Bayazıt, Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Zarifoğlu ile Kahramanmaraş Temsilcileri Erdoğan Güçlü, Mehtap Emirmahmutoğlu, Abdulhakim Eren, Levent Çuhadar’ın katılımıyla Kahramanmaraş merkez ve ilçelerinde ziyarette bulunulmuş ve KEV in amaçlarına uygun çalışmalar yapılmıştır.

KEV BÜYÜK İSTİŞARE TOPLANTISI

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı (KEV) ‘nın Geleneksel Büyük İstişare toplantısı Ankara Hakimevinde Vakfımıza ayrılan salonda 11 Ekim 2019 akşamı 33 kadar mütevelli heyet üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İFTAR YEMEĞİMİZ

KEV ailesi her yıl biraz daha büyüyerek bu yıl da iftar sofrasında buluştu. 
TBMM Ala Restoranda bir araya gelen KEV ailesi Ramazan'ın bereketinden faydalanarak çalışmalarını Mütevelli heyet üyeleri ile kısaca değerlendirdi.
Bu vesile ile Tüm hemşerilerimize hayırlı ve bereketli Ramazan sofraları dileriz.

2019 MARAŞ'TAN ESİNTİLER
Kahramanmaras Eğitim Vakfı Korosunun Şef Selçuk Aygan yönetiminde düzenlediği konserin sponsorluğunu Çınar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Selahittin Haciomeroglu ve Özel Deva Tıp Merkezi Ali Özkaya üstlendi.
Davetlilerin ilgisinin yoğun olduğu gecede Türk Sanat Müziği nin nadide eserleri eşliğinde hoş vakitler yaşandı

KEV OLAGANÜSTÜ GENEL KURUL

Kev'in olağanüstü Genel Kurulu 27 Nisan 2019 cumartesi günü yapıldı.

SAYIN BAYAZIT GÜVEN TAZELEDİ

(KENDİ GELECEKLERİNİ TASARLAYAMAYANLAR KENDİLERİNİ YÖNETEMEZLER)

27/04/2019 tarihinde yapılan KEV Olağanüstü Genel Kurulunda; Fikri Şahin, Naime Alimoğlu ve Ahmet Oğlakçı tarafından oluşturulan Divanda başkanlığı Sayın Fikri Şahin yürüttü.Yönetim ve Denetim raporlarının ibraa edilmesi sonrası,KEV'in yönetimini büyük bir özveri ile yürüten Sayın Mahmut Bayazıt oy çokluğu ile yeniden KEV Başkanlığına seçilerek güven tazeledi.

KADINLAR KAHVALTIDA

KADINLAR KAHVALTIDA BULUŞTU

ANKARA HUKUK FAKÜLTESİ DEKANINI ZİYARET

Kahramanmaraş Eğitim Vakfı Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Profesör Dr Muharrem Özen i ziyaret etti.
Afşinli hemşerimiz Sayın Özen e Vakıf faaliyetleri anlatıldı. Özen Vakıf ın faaliyetlerini taktirle karşıladığını belirterek Vakıf Başkanı Sayın Bayazıt ı tebrik etti.Keyifli geçen ziyarette Sayın Özen in hazırladığı süpriz diploma töreninde 
Vakıf Genel Sekreteri Av. Mustafa Bayazıt 1999 yılında aynı fakülteden mezun olmuştu. Sayın Bayazıta diplomasını Dekan Muharrem Özen den almak nasip oldu.

Burs Duyurusu

2019-2020 Eğitim öğretim yılında vakfımıza burs için yapılan müracatları "burs tesbit komisyonu" değerlendirerek, Ankara'da öğrenim gören yüz dört öğrencimize burs verilmesi kararlaştırılmıştır. Vakfımızın yönetim kurulunun 01.11.2019 tarihli, 75 sayılı karar ile 200TL olarak belirlenen burs miktarı her ayın ikinci haftası bursiyerlerimizin hesabına yatırılacaktır.

bottom of page